• info@wzoop.com
  • +90 (850) 302 2009

HABER DETAYI

08/06/2019 11:08

KONYA HIZLI TREN ARAÇ KİRALAMA

KONYA HIZLI TREN ARAÇ KİRALAMA

Uygun fiyat ve cazip koşullarla rent a car hizmeti veren firmamız Konya Tren Garı civarında güvenilir ve kolay araç kiralamanızı sağlar. KONYA Yüksek Hızlı Tren Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak firmamızdan ucuz araç kiralayabilirsiniz. Uygun fiyatlara, kolay araç kiralamanın güvenli adresindesiniz.

Araç kiralamak isteyen müşterilerimize kolay, güvenli ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak amacıyla hazırlanarak sizlere araç kiralama ile ilgili her ihtiyacına cevap verebilecek şekilde basit ve anlaşılır olarak hazırlamıştır. İnternet üzerinden araç kiralamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Firmamız her bütçeye hitap edecek şekilde araç kapasitesini genişletmiştir. Size uygun koşullarda ekonomik araçlar bünyesinde bulundurmaktadır. İster özel bir toplantınızda isterseniz de ailenizle şehir içi gezintilerinizde kullanmak üzere Tren Garı Araç Kiralama fırsatından yararlanabilirsiniz.

Geniş araç filomuz en model araçlar ile güvenli, bakım ve temizliği zamanında yapılan araçlardan oluşmaktadır.

Konya Yüksek Hızlı Tren Garı
Konya Yüksek Hızlı Tren Garı veya Konya YHT Garı, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nın Konya Garı yanında bulunan Yüksek Hızlı Tren istasyonudur. İlk defa, yap-işlet-devret modeli ile inşa edilen gar, 29 Ekim 2016’da hizmete açılmıştır.

İçerisinde Alışveriş merkezi, sinema salonu, otel, toplantı salonları gibi sosyal alanları bulunan gar, “Ankara Tren Gar İşletmesi” (ATG)’ isimli şirket tarafından işletilmektedir. Tren seferleri ise Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından işletilmektedir.

Hizmet
Yüksek Hızlı Tren Garında biri engelliler için olmak üzere yirmi yedi bilet gişesi bulunmaktadır. Tren garının üst katında bulunan 134 odalı 5 yıldızlı otel ile Konyada konaklayacak olan yolculara hizmet vermektedir. Yine gar içerisinde en büyük odası 400 kişi kapasiteli olan toplantı salonları da mevcut.[3] Konya YHT Garında VIP ve CIP yolcular için de birer salon bulunmaktadır.[2][3] Ayrıca garda, çocuklu yolcular için bebek arabası da temin edilmektedir.[12]

Sosyal alanlar
Yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir alışveriş merkezine sahip garda, çocuklar için oyun alanları ve bir de sinema salonu bulunmaktadır. Ayrıca kadın ve erkekler için bulunan mescit de ibadete açık durumdadır.[2]

Sağlık alanları
Tren garında tüm sağlık problemlerine acil müdahale yapabilecek ekipman ve personele sahip revir bulunmaktadır.[2][12]

Yolcu bilgilendirme
Tren garında yolcular, Türkçe ve İngilizce ses anonsları ve elektronik bilgi panoları ile bilgilendirilmektedir. Ayrıca yolcular için bir de danışma bölümü bulunmaktadır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Yandex.Metrica