• info@wzoop.com
  • +90 (850) 302 2009

GOLD Ünallar Rent A Car (Konya Araç Kiralama | Konya Oto Kiralama)

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
328 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Akşemsettin Mah. Arma Sok. No:11 Kat:1

FİRMA HAKKINDA

UNAL AUTO Araç Kiralama 2018 Yılında KONYA İlinin Selçuklu İlçesinde Kurulmuştur. UNAL AUTO Firması Olarak Siz Değerli Müşterilerine Ekonomik, Orta ve Lüks Segment Araçları İle Sizlere Hizmet Faaliyetlerine Hızla Devam Etmektedir. Şehirler Arası Kiralama, Filo Kiralama, Terminal Teslim Kiralama, VİP Kiralama ve Özel Kiralama Hizmetlerinde UNAL AUTO araç kiralama Firmamız Gün Geçtikçe Kendini ve Kalitesini Hızla Geliştirmektedir.

2018 yılından itibaren Konya’ da Oto Kiralama sektörlerinde hizmet veren Ünal Rent a Car , her yıl yenilenen araçları, deneyimli kadrosu ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ile Ünal Grup Rent a Car ve Transfer Hizmetleri olarak üç büyük ilimiz olan İstanbul, İzmir, Ankara merkezli ve Konya çevresinde yaygın hizmet ağı sunarak sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almış ve almaya da devam etmektedir…
Hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak temel kalite politikamızdır.

Vizyonumuz;
TÜRKİYE’ de Oto Kiralama, VIP Taşımacılık ve Transfer Hizmetleri sektörlerinde, kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen sektörün önde gelen kuruluşu olmak.

Misyonumuz;
Oto Kiralama, VIP Taşımacılık ve Transfer Hizmetleri sektörlerinde, müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edinip müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirleyip en uygun hizmeti sağlamaktır.

Değerlerimiz;
Çözüm Odaklılık; Sermaye, emek, işgücü ve doğal kaynaklarda müşterilerimize tasarruf sağlayacak kararlar verme, çözüm üretme konusunda kararlıyız.
Yenilikçilik; Ar-ge faaliyetlerine önem vererek müşterilerimize fayda sağlayacak çözümler üretiriz.

Çalışana ve müşterilerimize saygı; Müşterilerimize ve çalışanlarımıza saygılı davranırız. Müşteri memnuniyeti, hizmet politikamızın temelidir.
Kişilik kavramı; Ünal Grup Rent a Car ve Transfer Hizmetleri çalışanlarından, yöneticilerinden, sahiplerinden ayrı bir kişiliği vardır. Müşterilere en doğru tercih ve en uygun maliyet gerektiren kararlarda yardımcı olur.

Takım Çalışması; Ünal Grup Rent a Car ve Transfer Hizmetleri çalışanları, sorumluluğunun bilincindedir. Daima güler yüzlü olmayı prensip edinmiş, müşteri memnuniyetine önem veren çalışanlarımız, uyum içinde keyifle çalışır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında gidermeye önem veririz.

Konya rent a car için bu iş sadece araç kiralama işi değil, aynı zamanda işimizi en iyi şekilde yapmaktır. Amacımız sadece Konya’da çalışmak değil, Türkiye’nin dört bir yanına araç kiralama, transfer, şoförlü araç kiralama hizmetimizi götürebilmek ve bizi seçen müşterilerimizin hepsinden memnuniyet kazanmaktır.

Konya Araç Kiralama olarak, yıllar boyunca yüzlerce müşterinin tercihi olmakla birlikte arkamızda bıraktığımız memnuniyetin farkına vararak daha çok güler yüz için çalışıyoruz. Her yeni müşterinin yeni bir fırsat olduğunun farkındayız. Reklam için para harcamanın değil, müşteri memnuniyeti kazanmanın bizim için daha büyük bir reklam olduğunun da farkındayız. Bundan dolayı da yıllarca en iyi şekilde reklam yaparak günümüzdeki konumumuza ulaştık.

Konya oto kiralama için bu İş sadece anahtar teslim etmek değil; müşteriye en hızlı ve güvenilir şekilde yardımcı olmaktır. Bunu bildiğimiz için sürücülerimiz ile birlikte müşterilerimiz nerede olursa olsun hepsine yardımcı oluyoruz. İstedikleri yere araçlarını teslim ettikten sonra yine istedikleri yerden araçları teslim alıyoruz.

Uygun araç kiralama fırsatları yanında havalimanı araç kiralama, otogar araç kiralama, tren garı araç kiralama veya herhangi bir noktada araç kiralama isteklerinizi transfer hizmetimiz sayesinde profesyonel sürücü kadromuzla gerçekleştiriyoruz.

Peki her müşterinin düşüncesi aynı mıdır? Tabi ki hayır. Bu sebeple tüm kategorilerde araçlarımız mevcuttur. İsterseniz lüks araçlarımızı deneyebilir, isterseniz de orta ve ekonomik segment ile daha az masraf daha çok yol avantajına sahip olabilirsiniz. Ek olarak minivan ve panelvan araçlarımız sayesinde de sadece yolcu değil, yük taşımacılığında da sizlere yardımcı olmaktayız. Ayrıca şoförlü araç kiralama hizmetiylede siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Konya araba kiralama adıyla, her yeni gün yeni bir müşterimizi memnun etmenin yanı sıra kendimizi daha iyi noktalara taşımak için büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Daha iyi noktalara ulaşmak önemli olsa da, ulaşmak için gereken süreci kısaltmak daha da önemlidir. Bunun için hem deneyimimiz hem de kalitemizle şartlar ne olursa olsun en iyi şekilde çalışacağız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Yandex.Metrica